Spotkanie z kaskaderem filmowym | Zawody filmowe #1 | Młodzieżowy Klub Filmowy

Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny oraz reżyser i operator filmowy Arkadiusz Gołębiewski zapraszają na spotkania z cyklu Zawody filmowe. Nowy cykl edukacyjny w kinie Iluzjon ma formułę Młodzieżowego Klubu Filmowego, który w konwencji spotkań z rozpoznawalnymi twórcami przybliży młodym pasjonatom filmu różnorodny świat zawodów filmowych, również tych mniej popularnych i nieoczywistych.

Najsłynniejszy polski kaskader filmowy gościem pierwszego Młodzieżowego Klubu Filmowego

Gościem pierwszego spotkania 18 stycznia 2022 roku będzie najbardziej znany polski kaskader i specjalista od efektów specjalnych Krzysztof Fus. Człowiek, który uważany jest za pierwszego profesjonalnego polskiego kaskadera filmowego i już za życia stał się legendą. Nie ukrywa, że wybrał niebezpieczny zawód. W swojej karierze niejednokrotnie gruchotał kości, doznawał poparzeń, a nawet trzy razy znalazł się w stanie śmierci klinicznej m.in. na skutek nagrywanego do filmu skoku z kolejki linowej w Zakopanem. Brał udział w ponad 1100 filmach i spektaklach. Mówi, że w kinie robił chyba wszystko. Był łodzią podwodną, krokodylem a nawet lwem W pustyni i w puszczy.

W trakcie spotkania odbędzie się pokaz dokumentalnego filmu autorstwa Krzysztofa Fusa Nie mów mi jak mam umierać.

O cyklu

Spotkania mają charakter cykliczny i odbywają się dwa razy w miesiącu. Podczas 2,5- godzinnych zajęć młodzież będzie mogła spotkać się i porozmawiać z wybitnym przedstawicielem jednego z filmowych zawodów, takich jak: reżyser, scenograf, aktor, montażysta czy kaskader. Spotkaniom będą towarzyszyły rozbudzające zainteresowanie kinematografią pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych. Przybliżą historię polskiego kina i wybitne postaci, tworzące najpopularniejsze polskie filmy. Pokazy będą punktem wyjścia do twórczej dyskusji pomiędzy młodzieżą, a zaproszonymi gośćmi, którzy postarają się odpowiedzieć na pytanie jak połączyć wyobraźnię z wymarzonym zawodem oraz jak przekuć talent w zawodową realizację swojej pasji.

Prowadzący

Arkadiusz Gołębiewski – reżyser, operator filmowy, producent, twórca Festiwalu Filmowego NNW, autor wielu projektów edukacyjno-filmowych skierowanych do młodzieży m.in. Nakręć dziadka komórką, #Młodzi dla Historii czy Młodzieżowej Akademii Filmowej.

Dla kogo?

Projekt jest skierowany do młodzieży z ostatnich lat szkoły podstawowej oraz do licealistów. Do wszystkich młodych pasjonatów kina, którzy łączą z filmem swoje przyszłe plany zawodowe.

Ważne informacje

Kiedy: 18 stycznia, godz. 11.30

Gdzie: Kino Iluzjon, Narbutta 50A, sala Stolica

Zapisy dla szkół (do 17 stycznia): zawody.filmowe@fina.gov.pl

 

 

Ilustracja: Krzysztof Fus na planie filmu Boża podszewka, reż. Izabella Cywińska, 1997

 

 

Misiowe Poranki mają już 18 lat! Cykl bajek i animacji dla dzieci to niepowtarzalna okazja do rodzinnych spotkań w kinie Iluzjon. Na początku naszej zabawy przenosimy się w świat klasyki animacji – na ekranie można zobaczyć takie bajki, jak Bolek i Lolek, Miś Coralgol, Reksio, czy Muminki. Po projekcji Misiowi Przyjaciele zapraszają dzieci i rodziców do aktywnej zabawy z wielkim, pluszowym Misiem. Różnorodność zajęć i dodatkowe atrakcje takie jak koncerty, pokazy baniek mydlanych, doświadczenia chemiczne, czy wizyta św. Mikołaja, pozwalają spędzić weekendowe przedpołudnie w miłej, rodzinnej atmosferze.

Szczegóły na: www.misioweporanki.pl

Program

6.11. godz. 12.00 Misio muzykant – zabawy z bum bum rurkami

Pokaz bajek: Reksio Śpiewak, Pomysłowy Dobromir – Muzyczne popołudnie, „Reksio Kompozytor

Misiowi Przyjaciele, nasz Miś wzywa wszystkich małych artystów do pomocy! Za kilka chwil ma się odbyć nasz misiowy koncert, a my zgubiliśmy partyturę. Dlatego podczas zajęć z Misiem poprosimy Was o pomoc w odszukaniu wszystkich zagubionych nutek. Wierzymy, że razem dokończymy przygotowania do koncertu. Publiczność jak zwykle czeka na wspaniałe występy. Owacje na stojąco gwarantowane!

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat z opiekunami.

Bilety dostępne w kasie kina lub na stronie: www.iluzjon.fn.org.pl

Cena biletu: 18 zł

 

13 .11, godz. 12.00 Misiowe zagadki – kolorowe zajęcia z wyobraźnią

Pokaz bajek: Mysie troski, Pyza

Misiowi Przyjaciele, zapraszamy na spotkanie z Misiem i jego zagadkami. Tym razem pobawimy się kolorami. Każdy będzie mógł się zmierzyć z zadaniami rozwijającymi wyobraźnię i pracę dłoni. Tradycyjnie nie zabraknie roztańczonych zabaw i rodzinnej zabawy z Misiem.

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat z opiekunami.

Cena biletu: 18 zł

 

20.11, godz. 12.00 Dzień misia zamykanie w bańkach mydlanych

Pokaz bajek: Przygody Misia Colargola Powrót Misia, Trzy Misie. Nad bobrową rzeką

Misiowi Przyjaciele, po raz 18. będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień naszych najukochańszych Pluszaków. Podczas zabawy liczne puchate i roztańczone zabawy. Dla wszystkich dzieci i ich pluszowych przyjaciół przygotowaliśmy nie lada niespodziankę – przed bajkami będziemy zamykać dzieci i pluszaki w gigantycznych bańkach mydlanych.

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat z opiekunami.

Cena biletu: 20 zł

 

27.11, godz. 12.00 Andrzejkowy interaktywny pokaz doświadczeń chemicznych

Pokaz bajek: Opowiadania Muminków. Spełnione życzenia, Miś u wróżki

Misiowi Przyjaciele, tym razem zapraszamy do Misiowego Laboratorium.  Podczas zajęć czeka nas wyjątkowa andrzejkowa niespodzianka –  pokaz chemicznych doświadczeń, w którym główną rolę odegrają dzieci pod okiem naszych Misiowych profesorów. Niezwykłe eksperymenty nie tylko wywołają falę uśmiechu, ale i dostarczą niesamowitych wrażeń. Na zakończenie wszystkie dzieci zaprosimy do Misiowego Laboratorium, gdzie wspólnie będziemy hodować niezwykłe kryształy.

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat z opiekunami.

Cena biletu: 25 zł

 

4.12, godz. 12.00 Mikołajkowa zabawa wizyta Mikołaja

Pokaz bajek: Przygody Colargola. Świąteczny Wieczór, Opowiadania Muminków. Wieczór wigilijny

Misiowi Przyjaciele, w ten wyjątkowy poranek Mikołaj wyruszył w podróż, by rozdać dzieciom MIKOŁAJKOWE upominki.  Zapowiada się pracowity dzień, dlatego do pomocy wzywamy wszystkich pomocników Mikołaja. Podczas zabaw zapraszamy na świąteczny pokaz bajek, mikołajkowe świąteczne zabawy i Wizytę Mikołaja, który dla każdego dziecka przygotował mikołajkowy upominek. Nie zabraknie też pamiątkowych zdjęć z Mikołajem. (Istnieje możliwość przekazania dla dziecka imiennego prezentu Mikołajowi przed zajęciami)

Zajęcia dla dzieci w wieku 2-6 lat z opiekunami.

Cena biletu: 30 zł

 

11.12, godz. 12.00 Świąteczne zabawy – pracowania ozdób choinkowych

Misiowi Przyjaciele, zapraszamy do świątecznej zabawy. Święta już tuż, tuż – czas przygotować ozdoby choinkowe. Najpiękniejsze to te, które wykonamy w rodzinnym gronie. Podczas Misiowych Poranków stworzymy piękne ozdoby, które dzieci z dumą zawieszą na domowej choince.

Zajęcia dla dzieci w wieku 3-6 lat z opiekunami.

Cena biletu: 20 zł

 

18.12, godz. 12.00 Misiowe poranki wigilia u misia tradycje bożonarodzeniowe

Misiowi Przyjaciele, zapraszamy do twórczej, świątecznej zabawy. Boże Narodzenie już tuż, tuż. Podczas Misiowych Poranków przypomnimy sobie tradycje bożonarodzeniowe. Nie zabraknie świątecznych zabaw i wspólnego kolędowania.

Zajęcia dla dzieci w wieku 2-6 lat z opiekunami.

Cena biletu: 18 zł

Misiowe Poranki to niepowtarzalna okazja do ciekawego, twórczego i rodzinnego spędzenia weekendowych przedpołudni.

Już od 18 lat zapraszamy do wspólnej zabawy. Na początku wyświetlamy krótki pokaz znanych i cenionych bajek, takich jak „Muminki”, „Miś Coralgol”  „Reksio”, „Bolek i Lolek” i wiele innych. Po projekcji Misiowi Przyjaciele zapraszają do aktywnej zabawy z Misiem.

Różnorodność zajęć i dodatkowe atrakcje pozwalają spędzić weekendowe przedpołudnia w miłej, rodzinnej atmosferze.

Informacje

Aktualny plan i opis zajęć znajduje się na stronie internetowej www.misioweporanki.pl

* zajęcia dla dzieci 3-7 lat z opiekunami

* czas trwania: 1,5 h
(polskie bajki: do 30 min, zabawy: ok. 1 h)

Plan warsztatów w październiku

2.10, godz. 12.00 Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie

9.10, godz. 12.00 Balet na czubkach palców | Gość specjalny

16.10, godz. 12.00 Podwodna kraina

 

Misiowe Poranki to niepowtarzalna okazja do ciekawego, twórczego i rodzinnego spędzenia weekendowych przedpołudni.

Już od 18 lat zapraszamy do wspólnej zabawy. Na początku wyświetlamy krótki pokaz znanych i cenionych bajek, takich jak Muminki, Miś Coralgol, Reksio, Bolek i Lolek i wiele innych. Po projekcji Misiowi Przyjaciele zapraszają do aktywnej zabawy z Misiem.

Różnorodność zajęć i dodatkowe atrakcje pozwalają spędzić weekendowe przedpołudnia w miłej, rodzinnej atmosferze.

Informacje

Aktualny plan i opis zajęć znajduje się na naszej internetowej www.misioweporanki.pl

* zajęcia dla dzieci 3-7 lat z opiekunami

* czas trwania: 1,5 h
(polskie bajki: do 30 min, zabawy: ok. 1 h)

Plan warsztatów

4.09, godz. 12.00

11.09, godz. 12.00

25.09, godz. 12.00

Zapraszamy do udziału w konferencji poświęconej zagadnieniu wizerunku. Jego wykorzystanie budzi kontrowersje od dawna, ale pandemia nie tylko wyostrzyła stare problemy i stworzyła nowe. Wydarzenia stacjonarne przeniosły się do rzeczywistości online. Coraz więcej usług jest świadczonych z użyciem sztucznej inteligencji.

Konferencja ma na celu uporządkowanie informacji dotyczącej wizerunku, jego ochrony oraz możliwość przetwarzania, wykorzystywania i przechowywania wizerunku innych osób. Ponadto spotkanie umożliwi przedstawicielom branży GLAM zadanie pytań fachowcom i rozwiązanie głównych problemów, które ujawnił bardziej ostro w okres pandemii.

Planowani uczestnicy:

dr hab. Ksenia Kakareko (Uniwersytet Warszawski)

dr Joanna Buchalska (Akademia Leona Koźmińskiego)

prof. dr hab. Grzegorz Tylec (Katolicki Uniwersytet Lubelski JPII)

prof. zw. dr hab. Jacek Sobczak (Uniwersytet im. Jana Długosza w Częstochowie)

 

Konferencja będzie transmitowana za pośrednictwem serwisu  Facebook, strony FINA Wałbrzyska 3/5.

W trakcie konferencji poruszymy wątek ponownego wykorzystania materiałów filmowych i audiowizualnych w działalności instytucji kultury.

Program

8:30-9:00 Rejestracja uczestników

9:00-9:15 Powitanie gości

9:15-10:45 Zbiory w sieci. Cyfrowe repozytoria materiałów audiowizualnych.

Coraz istotniejszym zadaniem wszystkich instytucji z obszaru GLAM jest digitalizacja i upowszechnianie w Internecie, w sposób jak najbardziej otwarty, swoich zbiorów. Stratega ta wpisuje się w trend intensywnego wychodzenia w stronę odbiorców – zarówno wirtualnych, którzy poszukują dostępu do treści niezależnie od swojego miejsca położenia oraz pory dnia i nocy, jak i realnych, do których nie docierały dotychczasowe formy promocji. Upowszechnianie w sieci zbiorów wymaga przezwyciężenia obostrzeń prawnych i technologicznych oraz wiąże się z wyborem tego co, w jaki sposób i w jakim zakresie zamierza się udostępnić. 

Podczas dyskusji przyjrzymy się cyfrowym repozytoriom materiałów audiowizualnych różnorodnych instytucji  – archiwum, szkoły filmowej oraz muzeów. Porozmawiamy o różnorodnych strategiach udostępniania treści, jak również o tym, w jaki sposób, oprócz oglądania, można z nich korzystać.

Udział wezmą: Łukasz Ronduda (MSN), Jakub Zgierski (FINA), dr hab. Katarzyna Mąka-Malatyńska (UAM, Szkoła Filmowa), Joanna Kaliszewska (FINA), dr Joanna Buchalska (ALK). Prowadzenie: Paulina Haratyk (FINA)

10:45-11:00 Przerwa kawowa

11:00-12:30 Reuse w muzyce

Bez odnoszenia się do metody samplingu nie sposób mówić o losach hip-hopu czy disco. Podczas panelu w FINA większy nacisk położony zostanie jednak nie na perspektywie historycznej czy krytycznomuzycznej, ale na praktycznej stronie artystycznego recyklingu. Będzie to możliwe dzięki obecności gości – muzyków, którzy w swoich pracach sięgali po tę metodę pracy. Misia Furtak opowie o „Swobodzie Użycia” – projekcie przygotowanym wraz z Centrum Cyfrowym; Mateusz Wasiucionek podzieli się swoimi doświadczeniami dotyczącymi recyclingu domeny publicznej, a Piotr „Hatti Vatti” Kaliński przybliży możliwości, jakie daje artyście współpraca z audiowizualnym archiwum. Prowadzenie: Jan Błaszczak (FINA)

12:30-13:15 Przerwa lunchowa

13:15-14:45 Warsztaty filmowe (sala Minimax) albo warsztaty tworzenia muzyki filmowej (sala Wielka Gra)

Na warsztatach wspólnie wykonamy film – klatka po klatce, bezpośrednio na taśmie filmowej. Będzie można spróbować swych sił w jednej z technik:
– animacja drapana – wydrapywanie obrazów rylcem na czarnej taśmie filmowej
– animacja non-camerowa – malowanie filmu bezpośrednio na czystej taśmie filmowej przy pomocy pisaków, pędzelków i stempli
– kolorowanie – ręczne kolorowanie czarno-białego filmu klatka po klatce tak, jak to się robiło ponad sto lat temu. Warsztat poprowadzą Paulina Haratyk i Michał Pieńkowski.

Na warsztatach muzycznych wspólnie stworzymy ścieżkę dźwiękową, eksperymentując z dźwiękiem jako materiałem twórczym oraz nośnikiem informacji, ucząc się uważnego słuchania, budowania relacji pomiędzy obrazem i dźwiękiem i improwizacji. Efektem obu warsztatów będzie pokaz zmontowanego i udźwiękowionego na żywo filmu na sali projekcyjnej. Warsztat poprowadzi Konrad Gęca.

14:45-15:00 Przerwa kawowa

15:00-16:20 Ponowne wykorzystanie archiwalnych materiałów filmowych – kreacja, opowiadanie jednostkowych historii wpisanych w historie zbiorowe.

Podczas spotkania twórcy, którzy w swoich pracach wykorzystują archiwalne materiały filmowe i fotograficzne, opowiedzą o metodzie pracy twórczej ze znalezionymi materiałami i przybliżą sposoby korzystania ze współczesnych archiwów. Zadamy pytanie o to, w jaki sposób nowoczesne instytucje przechowujące archiwalne zbiory audiowizualne, mogłyby wyjść im naprzeciw i pomóc w pracy twórczej opierającej się na wykorzystaniu materiałów zarejestrowanych w przeszłości. Porozmawiamy także o charakterze archiwalnych materiałów filmowych – o tym, co ich ponowne wykorzystanie może powiedzieć nam o historii, jakie możliwości twórcze daje ich wykorzystanie i jakie niesie ograniczenia w pracy kreowania artystycznego przekazu.

W dyskusji wezmą udział: Marta Dzido (reżyserka i pisarka, autorka filmu “Solidarność według kobiet”), Zuzanna Janin (artystka sztuk wizualnych, autorka m.in. projektu “Majka z filmu”), Piotr Śliwowski (autor filmów dokumentalnych i reportaży, współreżyser filmu “Solidarność według kobiet”) Prowadzenie: Gabriela Sitek (doktorantka ISzA UJ, zajmująca się tematyką found footage)

16:20-16:40 Wystąpienie prof. Ryszarda Kluszczyńskiego (UŁ)

Od filmu montażowego do cyfrowego remiksu.

16:40-17.10 Przerwa

17:10-17:30 Pokaz film zmontowanego podczas warsztatów z muzyką na żywo

Wieczór zaczniemy Balem – wspaniałym filmem Ettore Scoli z 1983 roku. To pozbawiona słów, a jednocześnie przepełniona muzyką wędrówka w czasie. 50 lat historii Francji poznamy dzięki pełnym dramaturgii epizodom, zmieniającej się modzie, słynnym szlagierom – w znakomitej choreografii i z rewelacyjną grą aktorską. Sala balowa staje się tu doskonałym zwierciadłem czasu.

Zaraz po filmie zapraszamy na parkiet wraz ze Złotą Milongą, znaną warszawską szkołą tańca argentyńskiego. W trakcie walentynkowego wieczoru obejrzą Państwo pokaz tanga, a Jakub Milonga wraz ze swoją partnerką Anną Końciak, poprowadzą krótką lekcję kroku podstawowego.

Zapraszamy na milongę aż do północy!

Złota Milonga to pierwsza i najstarsza szkoła tanga argentyńskiego w Polsce i zarazem warszawska milonga. Powstała jesienią 2003r. i działa już od 18 lat. Zajęcia prowadzą w niej polscy nauczyciele tanga z 10-letnim i 20-letnim doświadczeniem, a na warsztatach najlepsi nauczyciele i maestros z Argentyny.

Jakub Milonga założyciel, prowadzi Złotą Milongę od 18 lat, twórca Polskiego Festiwalu Tanga. Jako tancerz tanga brał udział w licznych spektaklach i występach w warszawskich teatrach (Wielki, Roma, Komedia) oraz polskich scenach, na festiwalach tanga. Prowadził setki warsztatów i wychował kilkanaście roczników tancerzy tanga.
Animator tangowego środowiska w Polsce, prowadzi blog tangowy w mediach społecznościowych i na milonga.pl.

Więcej informacji na stronie: www.milonga.pl

logo szkoły Złota Milonga

FINA zaprasza zorganizowane grupy dzieci, uczestników akcji „Zima w mieście” oraz inne zainteresowane osoby na bezpłatne pokazy animacji lalkowych.
W każdy wtorek i czwartek ferii zimowych udamy się w niesamowitą podróż – zobaczymy, jak wygląda życie prawdziwych jaskiniowców oraz będziemy uczestniczyć w wielkiej serowej pogoni z Ludwikiem i Solanem. Każdy pokaz poprzedzi krótka prelekcja wprowadzająca uczestników w tematykę filmu oraz pozwalająca lepiej go zrozumieć.

Program

Jaskiniowiec, reż. Nick Park, Francja, Wielka Brytania 2018, 89 minut

W zamierzchłych czasach, gdy nie było Facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu. W świecie, w którym zamiast psa każdy mógł mieć mamuta, a zaostrzony kamień był gadżetem na miarę dzisiejszego smartfona, nadejście pulsującej hałaśliwą nowoczesnością Epoki Brązu zwiastuje nieuniknione kłopoty.

Terminy: 11.02.2020 i 18.02.2020
Godz. 10:00-12:00

Solan i Ludwik: wielki wyścig z serem, reż. Rasmus A. Sivertsen, Norwegia 2015, 78 minut

Zawadiacki Solan jest mistrzem w niejednej dyscyplinie. Łyżwiarstwo, skok wzwyż czy warcaby – zawsze jest najlepszy. Remis? Dla niego to słowo mogłoby nie istnieć. Liczy się tylko sukces. Pewien kolejnego zwycięstwa bez zastanowienia staje do wielkiego wyścigu z serem. Jeśli wygra, zyska kolejny mistrzowski tytuł, jeśli przegra, on i jego przyjaciele stracą dach nad głową. Na trasie czekają liczne niebezpieczeństwa a przeciwnicy zastawiają pułapki (wszystkie chwyty dozwolone!). Czy Solan i jego drużyna tym razem zatriumfują?

Terminy: 13.02.2020 i 20.02.2020
Godz. 10:00-12:00

Wstęp

Udział w pokazach wymaga rejestracji. Aby zarezerwować miejsce, zaakceptuj regulamin wydarzenia oraz wypełnij formularz internetowy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Gości pod adresem bog@nina.gov.pl lub numerem tel.: 22 380 49 95 (od pon. do pt. w godzinach 9–17).
Liczba miejsc na każdy seans: 120
Przedział wiekowy: 7+

Pokaz odbywa się w ramach cyklu Dwutygodnik.com Filmy o pisaniu.

Program

Thomas Bernhard – trzy dni, reż. Ferry Radax, 1970, 55 minut

Trzy letnie popołudnia w parku w Hamburgu. Thomas Bernhard, siedząc na tle rozłożystych drzew,  wygłasza błyskotliwy monolog, dotyczący mrocznych wspomnień z dzieciństwa, czasów młodości i  trudów pisania. Treść jego wypowiedzi, w szczególności jego pochwała „trudności będących pokarmem dla umysłu”, jest doskonale kontrapunktowana przemyślaną formą filmową autorstwa awangardowego austriackiego reżysera Ferry’ego Radaxa.

Spotkanie z Jackiem Dehnelem

O filmie, Thomasie Bernhardzie i „trudnościach będących pokarmem dla umysłu” porozmawiamy z Jackiem Dehnelem, autorem między innymi powieści Krivoklat, będącej pastiszem twórczości Bernharda. Spotkanie poprowadzi autor Newsweeka i Dwutygodnika Łukasz Saturczak.

 

Wydarzenie na Facebooku

Wstęp

Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od 18:30. Liczba miejsc jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu, będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu szkoleń Człowiek 2.0.

Program

Założenia

Warsztat będzie miał dwa zasadnicze cele. Po pierwsze, chcemy przekazać uczestnikom i uczestniczkom wiedzę na temat różnych rodzajów manipulacji, które występują w Internecie. Po drugie, wspólnie zastanowimy się w jaki sposób uczyć uczniów umiejętności krytycznej oceny informacji, na które trafiają w sieci.

Uczestnicy

Warsztat dedykowany wszystkim osobom, które do tej pory nie miały okazji brać udziału w zajęciach o podobnej tematyce. Stanowi uzupełnienie informacji poruszanych w ramach spotkania: Jak działa sieć?

Perspektywa

Dydaktyczna.

Zasady uczestnictwa

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale wymaga akceptacji regulaminu i rejestracji za pomocą formularza internetowego.

Liczba miejsc: 25. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla uczestników spoza Warszawy, którzy zapiszą się na warsztaty 23 i 24 czerwca dysponujemy 4 miejscami noclegowymi w siedzibie FINA.

W razie pytań prosimy o kontakt z Ewą Korzeniowską: ewa.korzeniowska@nina.gov.pl, 22 380 49 82.