Contact

(Polski) Sekretariat

(Polski) Ewa Stepnowska

(Polski) kierownik sekretariatu

(Polski) Biuro dyrektora

(Polski) Bernadeta Sondej

(Polski) kierownik biura dyrektora

(Polski) Dział finansowo-księgowy

(Polski) Róża Kosałka

(Polski) główny księgowy

(Polski) Beata Nosow

(Polski) kierownik zespołu ds. księgowości, zastępca Głównego Księgowego

(Polski) Anna Krawczyk

(Polski) kierownik zespołu finansowego ds. rozliczeń dotacji i projektów

(Polski) Dział Marketingu i Handlu

(Polski) Udostępnianie filmów dokumentalnych
(Polski) Udostepnianie filmów fabularnych
(Polski) Organizacja festiwali zagranicznych

(Polski) Magdalena Nowak-Gniadek

(Polski) kierownik działu marketingu i handlu

(Polski) Katarzyna Nowak

(Polski) starszy specjalista ds. marketingu i handlu

(Polski) Monika Skonieczna

(Polski) starszy specjalista ds. rozpowszechniania

(Polski) Paweł Łuczyński

(Polski) główny specjalista ds. rozpowszechniania

(Polski) Maciej Prawdzic-Kornacki

(Polski) starszy specjalista ds. rozpowszechniania

(Polski) Joanna Biernat-Pogorzelska

(Polski) główny specjalista ds. handlu prawami i dzieł osieroconych

(Polski) Włodzimierz Lech

(Polski) główny specjalista ds. obrotu prawami

(Polski) Ania Ćwięka

(Polski) specjalista ds. obrotu filmami

(Polski) Tomasz Żelazowski

(Polski) pracownik administracyjny

(Polski) Michał Burszta

(Polski) specjalista ds. marketingu i handlu

(Polski) Mateusz Milanowski

(Polski) Specjalista ds. Marketingu i Handlu

(Polski) Aleksandra Zbróg

(Polski) Specjalistka ds. obrotu filmami

(Polski) Michalina Peruga

(Polski) Specjalista ds. marketingu i handlu

(Polski) Stanowiska samodzielne

(Polski) Sławomir Wilemski

(Polski) pełnomocnik ds. informacji niejawnych i obronności

(Polski) Grażyna M. Grabowska

(Polski) główny kustosz zbiorów

(Polski) Lidia Kordowska

(Polski) główny specjalista ds. BHP

(Polski) Zamówienia publiczne

(Polski) Piotr Iwanowski

(Polski) Główny Specjalista ds. Postępowań o Udzielenie Zamówienia Publicznego

(Polski) Dział Kadr i Płac

(Polski) Ewa Rozenek-Oniszczuk

(Polski) kierownik działu kadr i płac

(Polski) Dział programowy

(Polski) Beata Zaborek

(Polski) p.o. kierownika działu programowego

(Polski) Jan Błaszczak

(Polski) specjalista ds. programowych

(Polski) Anna Witek

(Polski) specjalistka ds. programowych

(Polski) Dział Promocji i PR

(Polski) Zuzanna Ciesielska

(Polski) p.o. kierownika działu promocji

(Polski) Kinga Kamińska

(Polski) p.o. kierownika zespołu ds. mediów społecznościowych

(Polski) Eliza Łukomska

(Polski) specjalistka ds. kontaktów z mediami

(Polski) Dział produkcji audiowizualnej i wydawnictw

(Polski) Marzena Adamczyk

(Polski) Kierownik działu produkcji audiowizualnej i wydawnictw

(Polski) Dział organizacji wydarzeń

(Polski) Jagoda Nowakowska

(Polski) kierownik działu organizacji wydarzeń

(Polski) Izabela Polkowska

(Polski) zastępca kierownika działu organizacji wydarzeń

(Polski) Kino Iluzjon

(Polski) Kinga Zabawska

(Polski) Kierownik kina Iluzjon

(Polski) Karolina Musiał

(Polski) Zastępca kierownika kina Iluzjon

(Polski) Dział Badań i Rozwoju

(Polski) Katarzyna Skorupińska-Rusiecka

(Polski) kierownik działu badań i rozwoju

(Polski) Dział projektów internetowych

(Polski) Michał Banasiak

(Polski) p.o. kierownika działu projektów internetowych

(Polski) Dział opracowania zbiorów i digitalizacji

(Polski) Elżbieta Wysocka-Koerber

(Polski) kierownik działu opracowań zbiorów i digitalizacji

(Polski) Dział opracowania zbiorów i digitalizacji – Repozytorium cyfrowe

(Polski) Joanna Kaliszewska

(Polski) Kierownik Repozytorium Cyfrowego

(Polski) Dział opracowania zbiorów i digitalizacji – Zespół ds. opracowań zbiorów

(Polski) Aneta Kozłowska

(Polski) Kierownik zespołu ds. opracowań zbiorów

(Polski) Zespół ds. digitalizacji i restauracji zbiorów

(Polski) Łukasz Janik

(Polski) kierownik zespołu digitalizacji i restauracji zbiorów

(Polski) Dział konserwacji i archiwizacji zbiorów

(Polski) Monika Supruniuk

(Polski) Kierownik działu konserwacji i archiwizacji zbiorów | Archiwum Filmowe 1 – Chełmska

(Polski) Zespół przechowywania zbiorów

(Polski) Marcin Dziubiński

(Polski) Kierownik zespołu przechowywania zbiorów | Archiwum Filmowe 2 – Wałbrzyska

(Polski) Zespół konserwacji zbiorów

(Polski) Marek Kopacz

(Polski) Kierownik zespołu konserwacji zbiorów | Archiwum Filmowe 2 – Wałbrzyska

(Polski) Dział Administracji i Inwestycji

(Polski) Dział IT

(Polski) Dział Edukacji

(Polski) Andrzej Goleniewski

(Polski) p.o. kierownika działu edukacji

(Polski) Sieć Kin Studyjnych i Lokalnych

(Polski) Katarzyna Terlecka

(Polski) Kierownik zespołu Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych

(Polski) Biblioteka

(Polski) Adam Wyżyński

(Polski) kierownik biblioteki i czytelni

(Polski) Zespół edukacji filmowej

(Polski) Agata Sotomska

(Polski) Kierownik zespołu edukacji filmowej

(Polski) Zespół Radców Prawnych

(Polski) Anna Fedyna-Wrona

(Polski) Radca Prawny | Koordynator radców prawnych

(Polski) Archiwum zakładowe

(Polski) Filip Kwiatek

(Polski) kierownik archiwum zakładowego